Do nového domu se zamilujete


Postavit dům není v dnešní době jednoduché. Většina lidí už nedosáhne ani na hypotéku, a pokud ano, může být zase problém sehnat ideální pozemek. Jsou lidé, kteří pozemek hledali třeba několik let. Jestli chcete stavět co nejdříve, už byste pozemek měli mít koupený. O pozemky je i v dnešní době velký zájem, ale ty nejlepší už budou pryč. Každý chce pozemek v ideální vzdálenosti od nejbližšího města, kde je občanská vybavenost. Největší zájem je o rovné pravidelné pozemky, kde jsou hotové sítě a nebo je možné se na ně napojit. Jestli už pozemek máte, jste v půlce cesty za stavbou vašeho nového domu.

nový dům

Pak přichází na řadu otázka, za budete stavět svépomocí, a nebo si raději dům necháte postavit. Je potřeba si uvědomit, že stavba domu není záležitost na měsíc, ale většinou na několik měsíců až na rok. Stavebník si v případě stavby svépomocí musí zajišťovat sám materiál, a všechny práce si musí zajistit https://www.wikihow.cz/Jak-zajistit,-aby-se-do-v%25C3%25A1s-zamiloval-ka%25C5%25BEd%25C3%25BD-mu%25C5%25BE sám. Co nezvládne si musí zařídit, a často se na jednotlivé řemeslníky čeká několik měsíců. V této variantě je potřeba počítat s tím, že se hned tak stěhovat nebudete.

plán domu

Spěcháte?
Pokud jste v situaci kdy se musíte vystěhovat za pár měsíců z bytu a chcete se ideálně nastěhovat přímo do svého domu, můžeme vám postavit zděný dům na klíč. Nabízíme i dřevostavby, které jsou levnější a postavené rychleji, ale stále je mnoho klientů, kteří dávají přednost zděným domům. Nabízíme kompletní stavbu, kterou vám postavíme podle typového projektu, jenž si můžete vybrat už na našem webu. Můžeme vám obstarat i stavební povolení, takže celou stavbu ještě urychlíme. Zděné domy stavíme většinou za několik měsíců, takže v průběhu příštího roku už můžete bydlet ve svém novém domě.

Každý dům je vybavený tepelným čerpadlem a solárními panely, ale chybí jim kuchyňská linka. Tu si klienti chtějí obstarat sami, a proto je nedodáváme.