Koupě vlastního bydlení

Vlastní bydlení je jakousi zárukou bezpečného útočiště, kam se můžeme kdykoli vrátit a kde může být rodina spolu v klidu a pohodě. Ceny nemovitostí jsou ale vysoké a pohybují se v řádech několika milionů korun. Jen málokterá rodina takovými penězi disponuje a na řadu tak přichází hypotéka, která finance poskytne za úrok. Banky, ale i soukromé finanční instituce jsou v mnoha případech striktní a i přes velký zájem žadatel na úvěr nedosáhne. U nás dáváme šanci každému a to i lidem, kteří měli v minulosti problémy se splácením a mají tak záznam v registru dlužníků. Nebankovní americká hypotéka z našeho portfolia služeb na minulost nehledí a pomůže Vám splnit si sny o bydlení, podnikání nebo i novém startu do života.
hrubá stavba
Hladký rozjezd podnikání
Úvěry z naší nabídky nejsou určené pouze pro koupi nemovitosti, ale můžete díky nim financovat i rozjezd podnikání bez ohledu na stav firmy nebo byznys plán. Počáteční náklady, platy zaměstnanců nebo nákup strojů, na to vše můžete finance z našeho úvěru použít a pomoci svému podnikání, postavit se na nohy.

Nízký úrok s výhodnými podmínkami
U hypotéky jsou podstatné dva parametry.
1. Nízký úrok
2. Transparentní a výhodné podmínky
Úvěry, které naše firma nabízí, tyto podmínky splňují a pomáhají lidem s koupí nemovitostí, podporou podnikání nebo vyplacením exekuce. Peníze z úvěru navíc můžete čerpat během 24 hodin a to díky rychlému vyřízení i snadnému zadání všech potřebných parametrů. V případě zájmu můžete celou zbývající částku doplatit najednou a to bez sankcí a poplatků.
placení domu
Přesvědčte se o výhodách naší hypotéky a zajdete si nezávaznou kalkulaci skrze formulář, který naleznete na našich webových stránkách.