Masáže, které možná neznáte


Dejte si ruku na srdce a odpovězte si na otázku. Kolik času věnujete sami sobě? O svůj zevnějšek pečujete každý den. Proč si ale nedopřát ten luxus a zajít si občas na masáž. Krom klasických masáží si můžete dopřát i takové, které nejsou zrovna obvyklé.
klasická masáž
Masáž lávovými kameny

Velice příjemná masáž, kdy vám na tělo jsou pokládány horké lávové kameny. Ty se nahřívají v horké lázni na teplotu 37 – 40 stupňů. Jedná se o čínskou metodu, při které se uvolňují energie procházející vaším tělem od konečků prstů na nohou i rukou až k vnitřním orgánům.

Ceny těchto masáží se pohybují cca okolo 1000Kč za 60minut.
masáž kameny
Masáž konopná

Jde o vcelku běžnou masáž. Není ale prováděna za použití klasických voňavých masážních olejíčků, ale do pokožky je masírovanému vtírán olej konopný. Ten však nemusí každému vonět. Počítejte s tím proto, pokud se na takovou masáž budete chystat či se rozhodnete ji někomu darovat jako dárek.

Konopná masáž vás bude stát okolo 1500Kč za 60minut.

Masáž svíčkou

Masáž za pomocí svíček, která jsou specielně vyrobeny pro účely masáží jelikož neobsahují parafín. Masáž je určená přímo pro vaše tělo, jelikož je prováděna dle vašeho znamení horoskopu.

,,Svíčkovou masáž“ si můžete doprát už za 1200Kč za hodinu.
doplňky k masáži
Golfová masáž

Jak probíhá? Přesně tak, jak vás nejspíše napadne po vyslovení jejího názvu. Je totiž prováděna za použití nahřátých golfových míčků.

Cena je velmi podobná jako u předchozích masáží.

Zlaté ošetření

Pro skutečné fajnšmekry tu na závěr máme možnost ošetření různých částí těla za využití 24karátového zlata. Můžete si dopřát například zlatý celotělový zábal, zlatou aromaterapii chodidel, zlatý peeling celého těla nebo i celotělovou masáž.

Cenově je tato masáž samozřejmě o něco dražší, vzhledem k použitému zlatu. Tento druh relaxace může být výborným dárkem pro každou ženu.