Praktické pohodlí, které šetří prostor


Většina mladých rodičů žijících v malých bytech nejčastěji řeší zásadní problém dostatku prostoru v dětských pokojích. Pokud jsou dítka nucena sdílet pokoj společně, nabízí se pořízení dřevěné patrové postele 80×200, které přesně splňují podmínky pro úsporu místa, jež mohou děti využít po svoje ostatní aktivity. V našem obchodě se setkáte s různými typy těchto postelí, vyrobených z masivní borovice. Tento materiál se v posledních letech setkává u našich zákazníků se stále větší oblibou. Pro ty, kteří vyznávají stylový a tradiční vzhled, máme připravenou variantu postelí opatřenou lakováním, nebo bez laku.
Dětské nohy v pyžamu
Toto provedení máme v zastoupení BOROVICE, OLŠE a DUB. Jistě uspokojíme i požadavky zastánců barevných provedení nabídkou BÍLÁ a ŠEDÁ. Modely jsou zpracované v jednoduchém designu, který zapadne do každého o interiéru s možností dokupování dalšího vybavení pokoje. Postele jsou opatřeny rošty a pro dokonalý komfort uveďte do objednávky také vybraný typ vhodné matrace. Ke každé posteli patří lůžkoviny, které je třeba během dne uložit. Obzvláště v případě dětských pokojů, kde postel slouží často jako ploch ke hraní.
Nohy teenagera v bílých teniskách na posteli
Proto přiobjednejte navíc praktické úložné boxy opatřenými plastovými kolečky, v odstínech a barvách jež vám budou vyhovovat. Jejich nespornou výhodou je možnost různorodé barevné kombinace s postelemi, což působí zajímavým a neotřelým dojmem.
Naše zboží je vyrobeno z masivu prvotřídní kvality a dodáváme ho v závislosti na dostupnost od jednoho týdne do jednoho měsíce v demontovaném stavu s jednoduchým a srozumitelným montážním návodem. Našim zákazníkům nabízíme možnost nákupu na splátky.
Udělejte svým dětem více místa v jejich pokoji zakoupením praktické patrové postele, která se jim stane nejenom pohodlným místem k odpočinku, ale také prostorem pro jejich hry a zábavu.