Zuby, pohroma „huby“

Zlé jazyky tvrdí, že je to fiktivní postava, ale není tomu tak. Jen ti praví znalci vědí pravdu a těm kteří tvrdí že neexistoval se vysmívají. Ale bádání nebude předmětem tohoto zamyšlení, nýbrž právě chrup.
Citát patří do semináře před divadelní hrou „Švestka“. Kdo znáte, bude pochopení části článku pro vás o hodně lehčí a snadnější.
Velký génius Cimrman zde odvážně popisuje práci dentisty a chrup vtipně nazývá „zubními paznehty“. Již tento muž, který předběhl dobu věděl, že s chrupem problémy byly, jsou a budou. Tomu se asi nevyhneme.Krásné zuby
Asi již jsou pryč ty časy, kdy zubař pronásleduje svého pacienta přes hory doly s kleštěmi v ruce.
Chceš? Nechceš? Je to tvá věc, to je trend dnešní doby. Ostatně, kleště se u odborníků, o kterých budete číst moc nepoužívají. A ani vám váš chrup nenahradí kompletně alpakou, nebo hliníkem. Znalci vědí, jak by to dopadlo. Svítící chrup by možná byl zajímavý, a šetřil dokonce i energii, ale přece jen, ty záporné stránky, totiž strašení dětí, by asi zvítězily.
Nuže vraťme se zpět k odborníkům na chrup, zde v našem případě k oboru, který se nezabývá jedním zubem, ale kompletně celým chrupem. Tato odbornost se nazývá ortodoncie. A asi nejlepší je ortodoncie Praha Petr Ortho. Zde asi pan Cimrman nebyl.
Jde o komplex, kde se poskytují veškeré služby. Je zde ta nejmodernější technika a zkušený tým lékařů, kteří vzájemně spolupracují.Zářivý úsměv
Na toto specializované (vysoce specializované) pracoviště vás může odeslat váš zubní lékař, pokud zjistí odchylky ve vašem chrupu, které on sám nevyřeší, nebo se můžete objednat sami.
Nemusíte jen sebe, lze i děti, nebo dorost. Zde totiž pomáhají každé věkové kategorii. Věk není nijak omezen a budou věnovat každému stejnou péči. Stačí jen zvednout telefon, nebo poslat mail a je možné si domluvit termín první návštěvy. Pak už lze jen popřát, aby se zoubky pěkně rovnaly.