Ať se vám bydlí lépe

Všichni si jistě pamatujete nějaký okamžik, kdy si někdo z vašich známých pořídil nový dům či byt a vzal vás na první prohlídku. Zcela jistě byl moderní, pěkně zařízený, čistý a světlý, ale byl také útulný?

Možná, že nějaká květina v květináči či pěkná váza nebo soška, kterou jste přinesli jako dárek do nového bydlení, trošku nové bydlení zvedly, ale my pro vás máme i několik typů, jak zútulnit nejen nový, ale i léty obydlený domov.
útulný koutek s krbem
Nebaví vás doma uklízet a potřebovali byste nějakou malinkou změnu, která by vám dodala opět energii a chuť udržovat váš domov nejen v čistotě, ale také plně funkční?

Vybavení domácnosti je vždy velmi individuální. Každý člověk má jiný vkus a upřednostňuje různé typy nábytku i doplňků. Ale přece jen několik obecných rad, z kterých si třeba vyberete, vám nabídnout můžeme.
útulný pokoj

Příjemná atmosféra

Dokonalou atmosféru domova dokáže vykouzlit nejen příjemné teplo v mrazivém zimním počasí nebo klimatizovaná místnost v horkých letních dnech, ale i třeba takové maličkosti, jako jsou zapálené vonné svíčky. Můžete změnit i osvětlení vašich místností. Stačí přidat vhodně naaranžovanou lampičku a hned vypadá místnost jinak.

Nové doplňky

Někdy stačí opravdumaličkost a interiér se změní k nepoznání. Stačí změna podlahové krytiny nebo stěn vašeho obývacího pokoje, udělat si radost zakoupením drobné části nábytku a správně ji naaranžovat a změna je na světě.

Barevnost

Barvy odjakživa ovlivňují nálady lidí. Necítíte se dobře v bílém sterilním prostředí? Přidejte jinou barvu. Někdy stačí doplnit bílou barvu přírodním dřevem a výsledný efekt vám určitě překvapí.

Trocha přírody

A květiny nebo nový domácí mazlíček? Ano, obojí vyžaduje pravidelnou péči, ale stojí to za to.

Domov je místo, kde máte odpočívat, cítit se dobře a trávit krásné chvilky se svými blízkými. Vyzkoušejte nějakou z našich rad a užijte si pozitivní změnu.