Bez puchýřů nejen na puťáky!

Jestliže vám někdo položí otázku, zda máte v rodině muže, pravděpodobně si poklepete na čelo. Zrovna my nemáme momentálně na mysli obyčejné muže, ale opravdové MUŽE. Takového muže, který je drsňák a nerozbrečí ho ani Titanic. Takového, který vám zaručí, že padnete do mdlob nad jeho mužností a hlavně odvahou. Pokud ve vašem okolí někdo takový existuje a zrovna vy jste pozváni na jeho oslavy narozenin, pak může nastat nemalý problém. Může to být totiž vstupenka do pekla.
Jak takového muže podarovat, když už vám nic takového nezbývá?
horské jezero
Vhodným dárkem může být placatka. Je to rozhodně nejlepší volba. Tento chlap bude rázem ještě drsnější a až vystoupá ten Mount Everest, který už nějakou dobu plánu vylézt, může se občerstvit něčím výjimečným . Věřte nebo ne, ale takového člověka to vzpruží natolik, že nepadne k zemi. Každý z nás má nějaké ty limity.
Otázkou ale zůstává, jakou placatku byste měli vybrat.
Vepsaným pravidlem je, že musí být z nerezi. Zbytek už záleží jen na vás a vaší fantazii. Vyplatí se ale investovat do kvality. Nepůsobí totiž jako pěst na oko to, že jste koupili nějaký ten levný kousek u Vietnamců. Zapomeňte na nápisy stylu: I love party apod. Něco takového můžete sehnat i na internetu za sto korun a to na webech, které se zabývají žertovnými předměty.
chlap a západ slunce
Věřte, že díky pravé nerezové placatce zůstane alkohol déle vychlazený a jeho kvalita bude nezměná a to i kdybyste se všelijak snažili.
Zbytek už jsou jen doplňky. Nejsou ale nepotřebné, jak by si mohli někteří myslet. Jestliže se vám podaří sehnat placatici, která je potažená jemnou kůží s vyrytým věnováním, pak je to rozhodně něco, co má šmrnc. Něco takového určitě ocení nejen dřevorubec či myslivec, ale i rybář, horník nebo jiný milovník dobrého alkoholu.
Takový dárek jistě mile potěší.