Klid a pohoda

To je ta otázka, kam zajít, nebo zajet, kde můžeme čerpat z mnoha výhod a předností, kde můžeme obdivovat nádhernou, úrodnou krajinu a setkat se s příjemnými a milými lidmi? Využijte možnost, kterou Vám nabízí ubytování mikulov. Luxusní hotel přímo v krásném historickém centru města, s dokonale vybavenými pokoji, jak pro romantický výlet, tak pro rodinnou dovolenou. Najdete zde klid a soukromí, najdete zde kompletní zázemí pro spokojený pobyt. Pokud Vás zajímá otázka gastronomie, potrpíte si na kvalitní jídlo a pití, můžete zůstat v klidu! Nebyli bychom na Moravě, kdyby nebyla možnost ochutnat vybraná vína z místních vinic a pro milovníky piva, máme také dobrou zprávu. Vlastníme soukromý pivovar, takže se přátelé zlatavého moku mají opravdu nač těšit.

luxusní hotelový apartmán

Ale to zdaleka není všechno. Jsme připraveni i na ty nejnáročnější klienty, jsme připraveni poskytnout služby na úrovni vždy a za všech okolností. Dopřejte si wellness pobyt s kamarádkou, či partnerem, využijte naše konferenční místnosti s velkou kapacitou v rámci pracovních školení a setkání. Je Vám k dispozici dokonce střešní vířivka s pohledem na celé město. Prostě a jednoduše nemůžete si vybrat lépe! Rádi se postaráme i o čtyřnohé kamarády, a pokud potřebujete během dovolené přeci jen trochu pracovat, vězte, že k internetu se zdarma připojíte po celém hotelovém areálu. Jděte na naše stránky a včas si zarezervujte pobyt. Nezapomeňte se také podívat na kalendář akcí a vybrat tu pravou, až vyrazíte s přáteli, nebo sami jen tak za zábavou.
klimatizace s ovládáním
Morava se těší na všechny své hosty a je připravená ukázat svojí proslulou pohostinnost! Až tedy budete plánovat pracovní, nebo soukromou cestu, víte, kam se obrátit! Ochotný a milý personál je připraven vyplnit hostům každé přání. Budete se cítit jako v domácím prostředí, budete si moct vybrat z velkého množství wellness procedur. Nezapomeňte, že naše pobyty mohou být i vhodným dárkem pro někoho, na kom Vám opravdu záleží.