Na cyklistiku není nikdy pozdě!

Cyklistika je sport, který by nás měl těšit, motivovat a probouzet v nás naše nové já. Díky jízdnímu kolu můžete objevovat nové krajiny, užívat si přírodu a zlepšovat fyzickou kondici. Na kole umíme jezdit už od narození, motoriku a základní pohyby máme osvojené už dávno a nyní už je pouze na nás jakým směrem se chceme v tomto ohledu rozvíjet dál.
Společná jízda

Tápete v některých oblastech cyklistiky? Nechte si poradit!

Na kolo není nikdy pozdě, a pokud se chcete cyklistice věnovat více, počáteční investice do cyklistického oblečení craft C-store, vybavení a jízdního kola se vám nevyhne. Jízda na kole nemusí být pouze variantou, jak si zlepšit kondici, ale kolo pomáhá od nejrůznějších zdravotních obtíží. Než začnete vybírat vhodné vybavení, je potřeba se zamyslet nad tím, co si pod pojmem cyklistika představujete a v jakém terénu chcete jezdit? Chcete jezdit na výlety, jezdit v terénu nebo si pouze užívat okolní krajinu a nezapomenutelné výhledy na naší českou krajinu? Pokud máte v tomhle jasno, je nejlepší s ucelenými myšlenkami zajít do specializované prodejny, kde vám s výběrem toho správného jízdního kola poradí. Na základě vašich představ by vám měli umět vybrat bicykl přesně na míru.

Krom jízdního kola, počítejte i s další investicí do vybavení. Důležitá je cyklistická přilba, oblečení, boty a rukavice. Počítejte s tím, že prvotní investice do cyklistiky není zrovna malá a nejedná se zrovna o nejlevnější sport. Bude však stačit jedno šlápnutí do pedálů a tu volnost si zamilujete.

Cyklistika v horách

Porovnejte síly se soupeřem

Porovnat síly s ostatními nadšenci i zkušenými profesionály chce každý, a pokud v sobě máte touhu dokázat něco ostatním, ale hlavně sobě, rozhodně jí nepotlačujte. Jsme národem cyklistiky a tak u nás najdete spoustu závodů, na které se můžete přihlásit a otestovat si síly s ostatními.