Salon Matahari nabízí neobyčejné zážitky

Pražský salon Matahari se soustředí především na poskytování erotických masáží, jejichž https://www.autorevue.cz/temto-se-vyhnete-deset-novych-aut-jejichz-koupe-ridici-nejvice-lituji hlavním cílem je práce se vzrušením. Přirozenou součástí každé takové masáže je vyvrcholení. Toto ale není tím jediným cílem, pro který se tento druh masáží stává stále oblíbenější. Podobně jako jiné druhy dojde k uvolnění stresu a navození psychické pohody, navíc povzbudí klientovo libido a schopnost pozitivní reakce na různé smyslové podněty. Klientem se může stát muž či žena (klidně v páru), které dosáhli věkové hranice 18 let.masážní olej + květiny
V nabídce jsou tyto druhy masáží:

  • Klasická erotická masáž vycházející ze studií fyzioterapie. Dojde k ní k uvolnění svalů celého těla a jeho regeneraci. Na rozdíl od klasické masáže se stále udržuje pocit vzrušení, takže zcela běžnou součástí masáže je ruční vyvrcholení v průběhu či na konci masáže. Také od tantrické masáže, která se zaměřuje na duchovno, se liší. Zde se důraz klade na fyzično.
  • Body-to-body masáž je smyslný druh erotické masáže, kdy se namísto rukou používá k masírování těla. Pomocí horkého kluzkého oleje tak může tělo masérky klouzat po tělu klienta, čímž dojde ke skutečně silnému prožitku.
  • Masáž penisu je zaměřena především na mužovi intimní partie a jejich okolí.
  • Masáž pro páry, kdy jsou oba partneři masírování v jedné místnosti ve stejný čas masérem či masérkami.
  • Masáž pro ženy dopřávající prožitek také něžnému pohlaví.

provádění masáže
V salonu můžete využít služeb mnoha zkušených masérek. Využijte například služeb mladé zkušené masérky They mataharisalon.cz, která poskytuje všechny z výše uvedených služeb. Mimo to můžete využít další extra služby, které nabízí. Patří sem například masáž ve vířivce, kdy kromě vodních trysek budete ve vodní lázni masírování také masérkou. Další je například foot job, při kterém dochází k tření těla erotogenních zón a intimních partií pomocí nohou. V nabídce je také masáž lávovými kameny nebo lap dance, což je erotický tanec na klíně a kolem klienta.