Naše přípravky Vám pomohou v každé nastalé situaci

Už skoro každý majitel rodinného domku se zahradou kolem něj má svém pozemku bazén. Pokud jste se i Vy rozhodli si pořídit tuto vodní zábavu, tak si musíte v první řadě uvědomit, jak důležitá je pravidelná péče a údržba vody v tomto koupacím zařízení. Už při prvním napouštění Vašeho nového bazénu byste měli za pomocí testeru zkontrolovat hodnoty PH vody, aby mohly správně fungovat i další přípravky bazénové chemie.

Kontrola PH vody je zásadním ukazatelem. Dále je samozřejmě důležité udržovat vodu bez mikrobů a bakterií a to znamená používat kvalitní chlorové či kyslíkové přípravky k její dezinfekci. I obsah tohoto dezinfekčního prostředku ve vodě byste měli pravidelně kontrolovat za pomocí testeru. Pokud byste při pravidelné kontrole zjistili nedostatek dezinfekčního prostředku ve vodě, je nutné použít přípravek Chlor Šok, který okamžitě a dlouhodobě navýší obsah dezinfekce v bazénu.
Přípravek chlor šok pomáhá právě při vysokém nedostatku dezinfekčního prostředku a pomáhá na delší dobu, díky organicky vázané aktivní složce, která má delší dobu rozkladu než běžný dezinfekční prostředek bazénové chemie. Díky tomuto přípravku můžete Váš bazén ošetřit okamžitě a vlastně zachránit před pohromou, která by mohla z nedostatku této aktivní složky nastat. Nechcete přece, aby se Vám v bazénu proháněly bakterie a mikroby? Nechcete v bazénu řasy či jakékoliv zákaly, které by mohly způsobovat další problémy? Právě proto využijte tohoto skvělého přípravku.

Přípravek bazénové chemie chlor šok najdete v naší široké nabídce v granulovaném stavu v různě velkých baleních ve vysoké kvalitě od spolehlivého výrobce za skvělou cenu. Kromě toho u nás naleznete i kvalitní testery a samozřejmě i další přípravky pro úpravu bazénové vody a další potřebné bazénové příslušenství. Proto neváhejte a přijďte k nám a postarejte se o Váš bazén.