Nebojte se registrů

Registry dlužníků mohou být dost nepříjemná záležitost. A to z toho důvodu, že ti, kdo jsou v nich zaneseni, mají smůlu, pokud by si usmysleli půjčit si v bance peníze. Takovým se nedůvěřuje, mají učiněné stigma; a dokud toto nezmizí, nebudou se s nimi v bance vůbec bavit na téma „půjčka“. Ani kdyby se rozkrájeli, na finanční injekci tu nedosáhnou, nikdo jim tu nepomůže, ani kdyby se před ním po kolenou plazili.

banka

Ovšem přesto není třeba brát takový záznam jako nějakou osobní tragédii. A to ani ve chvíli, kdy člověku teče do bot a další peníze by tak skutečně potřeboval. A to proto, že už dnes existují i finanční produkty, u nichž nemusí záznamy v takových registrech znamenat neřešitelný problém.
Mezi podobné půjčky patří například https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/.
Aby bylo hned zkraje jasné, přiznejme si, že i zde se poskytovatelé půjčky do registrů podívají, nikdo toho nezůstane ušetřen. Ovšem předností tu je to, že se zde nemusí brát něco takového příliš vážně, lze tu nad nejedním záznamem přimhouřit oko. Třeba nad záznamy za opožděné platby, zesplatněný úvěr a podobně. Protože nahlédnutí do záznamů slouží v tomto případě pouze k tomu, aby se poskytovatelé ujistili, zda je ten který žadatel schopen splácet, zda nejde v jeho případě už jenom o vysloveně vyhozené peníze, jež by kvůli předlužení nepřinesly kladný efekt, ale pouze další obtíže.

peněženka

A nejen že takové nahlédnutí nejednou neškodí, ale čistý štít v tomto ohledu může znamenat i nabídku nižších úroků, což je dobrá zvěst.
A tak se takové hypotéky není třeba bát. Stačí dát nebankovní instituci do zástavy nějakou nemovitost a požádat si za to třeba až o sedmdesát procent její odhadní ceny formou online formuláře. A po schválení a převedení peněz na žadatelův účet, někdy i do čtyřiadvaceti hodin od podpisu smlouvy, už je lze použít na cokoliv.
A pak už je třeba je jenom řádně vrátit. Na což se některým žadatelům dává až třicet let času, takže to zvládne každý.