Podmaňte si vyhledávače

Nechali jste si vytvořit nový web, se kterým jste spokojení? Pokud jediné, co vás trápí, je nízká návštěvnost a poměrně dost nevýrazná pozice, tak nezoufejte, to se dá snadno vyřešit. Kromě tvorby webu si budete muset zaplatit i další službu, kterou je optimalizace pro vyhledávače SEO. Je to služba, která je velice praktická a která si dokáže poradit s tímto problémem, který by vás jinak mohl klidně několik měsíců trápit a zbrzdit váš rozjezd. Vyplatí se vám tedy investovat do této služby a zajistit si tím, že vyhledávače vám budou hrát do noty.

kurzor pod seo

Optimalizováno pro Google a Seznam

Mezi nejčastěji využívané vyhledávače v České republice můžeme s klidným svědomím zařadit právě Google a Seznam. Odborníci proto provádějí optimalizaci právě pro tyto vyhledávače, které jsou nejpoužívanější, a díky kterým můžete mít tedy ještě větší úspěch.

Jak bude probíhat samotná optimalizace pro vyhledávače SEO? To je otázka, na kterou vám podají přesnou odpověď odborníci, avšak zjednodušeně lze říci, že se tento proces skládá z pěti dílčích kroků.

plán seo

5 základních kroků optimalizace:
1) Návrh klíčových slov – Za 250 Kč můžete získat kompletní návrh a analýzu klíčových slov. Klíčová slova budou vybrána s přihlédnutím ke statistickým údajům z vyhledávačů Seznam a Google
2) SEO analýza – Následuje kontrola vašeho webu, kdy se odborníci budou soustředit zejména na ty chyby, které mají podíl na špatné pozici ve vyhledávači. SEO analýza.
3) Psaní PR článků – Napsání revolučních nebo tematických PR článků, kdy se cena za jeden revoluční článek pohybuje od 70 Kč do 140 Kč, a cena za tematický článek od 1000 Kč.
4) Linkbuilding – Vkládání zpětných odkazů do článků.
Publikace článků– Publikování článků s vloženými odkazy na podpůrné weby nebo tematické blogy a magazíny.