Soused bude závidět Vám

Ty dovolené na kolech jsou za trest. Přesouvat tříčlennou rodinu z ruchu velkoměsta do Vaší oblíbené destinace s cyklistickými stezkami a bezvadným bydlením uprostřed přírody je tak náročné!

Právě tato slova Vám běží hlavou, když za oknem svého bytu sledujete souseda, který už chystá na střechu svého vozidla kola pro svou rodinu? Jde mu to docela dobře, protože s jeho sto devadesáti cm výšky to pro něj zase takový problém není.

Počkáte, až odjedou? Nebo vyrazíte v noci, aby Vás nikdo neviděl, jak zápolíte se svými cm výšky s upevňováním kol Vy? Být středem posměšného zájmu se Vám ale vůbec nelíbí, viďte?

Na svou dovolenou na kolech se těšte

Co kdybyste nad všemi sousedy vyzrál? Víte, jak? Držák kol na tažné zařízení Vám při upevňování bicyklů dodá nejen na důstojnosti, ale rozhodně na bystrosti!

Už nebudete závidět Vy vysokou postavu svého souseda, ale role se obrátí!

Klidně se připravujte k odjezdu na dovolenou s držákem kol na tažném zařízení, protože to s nářadím dokážete velmi snadno a rychle. Bude-li mít soused nějaké vychytralé řeči, odpovězte mu stejně. Něco v tom smyslu, ať si dává raději pozor, aby si neodřel lak na střeše!

Uvidíte sami, že dovolená na kolech Vás nezačne děsit hned na začátku, když si budete představovat upevňování kol na své auto.

Šťastnou cestu

Umíte si představit, jak dlouho Vám bude trvat odjezd na dovolenou s kvalitním držákem kol na tažném zařízení?

Umíte si představit, jak snadná manipulace s držákem kol bude při sundání kol v místě určení, když si pořídíte držák sklopný?

Umíte si představit, že soused bude mít ten samý držák na svém vozidle už příští rok? Byl by hloupý, kdyby tak neučinil!

Nyní už Vám nezbývá nic jiného, než nastartovat a vyrazit k místu, které Vaše celá rodina miluje.

Zamávejte sousedovi, který se stále ještě pachtí na střeše svého vozidla s uchycením kol. Nebo snad závistivě stojí za oknem svého bytu?