Věnujte čas sama sobě, užijte si víkend podle svých představ!

Péče o děti, domácnost, zaměstnání, málo spánku, to vše nás vyčerpává a stresuje. Pokud se nenaučíme také odpočívat a nedopřejeme čas samy sobě, může to mít z dlouhodobého hlediska negativní dopad na naše zdraví a celkovou psychickou pohodu nejen naší, ale celé rodiny.
Dopřejte si víkend jen podle svých představ a zapomeňte alespoň na chvíli na své povinnosti a starosti. Děti nechte babičce nebo partnerovi a vyražte za odpočinkem.
eiffelova věž

Tipy na odpočinkový víkend

V dnešní době se již nabízí nepřeberná spousta možností. My pro vás máme několik tipů, ze kterých si jistě každá žena vybere!
Eurovíkend
Pokud máte víc času a peněz, skvělou volbou může být tzv. Eurovíkend. Zajeďte si do romantické Paříže, Říma nebo Benátek – záleží jen na vás!
Eurovíkendy dnes nabízí různé cestovní kanceláře a sehnat je můžete výhodně na různých slevových portálech!
Wellness
Málokterá žena by odmítla wellness víkend. Můžete vyrazit do některého z českých lázeňských měst nebo vybrat z mnoha luxusních wellness hotelů v celé republice. Užívat si můžete masáže, koupele, kosmetické procedury, fitness a další .
Oblíbené jsou wellness pobyty v Luhačovicích, luxusní služby nabízí pak například Chateau Herálec, Augustiniánský dům nebo privátní wellness hotel V Nebi.
Sport
Jste sportovně založení a rádi odpočíváte aktivně? Pokud jezdíte rádi na kole nebo rádi chodíte po výletech pěšky, doporučujeme vám například Český ráj, Šumavu, Jizerské hory, jižní Moravu nebo jižní Čechy.
Jestliže máte rádi golf, v Čechách jsou skvělé resorty jako například Albatross Golf Resort v Českém krasu, Golf&Ski Resort Ostravice v Beskydech nebo Royal Golf Club Mariánské Lázně.
Můžete vybírat z mnoha míst na letní vodní sporty, například na Lipně si můžete užít vodní lyžování, jinde můžete vyzkoušet mnohé retro plovárny, aqvaparky, pro zpestření se zajet vykoupat do biotopu (například Malvíny v Třešti, Litovel nebo biotop Blovice).
Adrenalin
Jste nejen sportovně založení, ale dokonce máte rádi adrenalinové zážitky?! Můžete vyrazit na powerkiting, paragliding, do letecké školy, do Surf Areny, na flyboarding, bungee jumping nebo se dokonce projet ve formuli na okruhu. Fantazii se meze nekladou! Vyzkoušejte také třeba některou z únikových her. Takové zážitky jistě přebijí nudu všedních dní!
červené víno u krbu
Vinný sklípek
Pokud patříte mezi milovníky vína, zajeďte si na jižní Moravu do vinného sklípku. Můžete se třeba ubytovat přímo mezi vinohrady! Zajeďte si například do Velkých Bílovic a návštěvu sklípku spojte s výletem do Valtic a Lednice, budete nadšená!
Zaujaly vás naše tipy? Pak jsme rádi a doufáme, že jste se inspirovala a věnujete čas sama sobě! Vrátíte se odpočatá a spokojená, a to ocení celá rodina!