Věnujte pozornost pravé lidské přirozenosti


Přírodní léčivé přípravky – někteří muži natolik důvěřují syntetickým výrobkům z laboratoří, že e jsou ochotni i riskovat život. Vědomě nebo nevědomě. Když se zajímají o to, kde koupit Viagru Erectmax i bez receptu, neuvědomují si, že je to zrovna tento případ, protože už dva lidé v naší zemi na to doplatili cenou nejvyšší.

vůně růží

Radost versus stres – víte, že stres je to, co k životu nepatří, a nemá to s jeho kvalitou nic společného. Bez stresu se obejde každý člověk bez výjimky, je to jen odpad, nic jiného. Jinými slovy odpad soudobé společnosti, která se stresuje skoro na každém kroku. Chcete-li s tím něco dělat, odstraňujte stres velmi důsledně a vypomáhejte si při tom adaptogenními bylinkami.

Syntetické potraviny – když si popovídáte s některým z moudrých léčitelů, mohou ve vašem rozhovoru padnout i docela silné výrazy, směřované na kvalitu některých současných průmyslově vyráběných či zpracovaných potravin. Jedním z nich je i tzv. „plastické žrádlo“. Co tím máme na mysli? Stáhněte si a pusťte francouzský film „Křidýlko nebo stehýnko“ a pochopíte, že to, co produkoval pan Tricatel, se v jistém slova smyslu může objevit v regálech obchodů. Zajděte raději do specializované prodejny zdravé výživy, kde se zpravidla vyhnete GMO potravinám, pesticidům, herbicidům, rafinovanému cukru, bílé mouce a masovým výrobkům.

svatební dort

(Ne)syntetické vůně – muži ve své přirozenosti prahnou po tom, cítit svou partnerku tak, jak byla stvořena, tedy její pot. Je to pro ně poznávací znamení, a pokud jim voní, a to i ten intenzivnější, například v podpaží a na chodidlech, dobře ví díky odlišné DNA, že se jim v budoucnu nenarodí defektní potomci.

Syntezátorová hudba – hudební produkce je lidem sice přirozená, a rádi si vyslechneme i některé hudební kousky ze syntezátorů, ale poslech, hra na hudební nástroje i zpěv bychom neměli tahat až do ložnice. Tam by měl být naprostý klid jak pro spánek, tak i pro milování. Zaposlouchejte se tu do milostného vzdychání vaší partnerky a uvidíte, jak vám to pozvedne erekci a podpoří tvorbu testosteronu.