Hračky pro všechna batolata od 1 roku

Sledujete i vy s nadšením to, jak neuvěřitelně rychle vám vaše miminko roste a postupně se vyvíjí? Nepochybně máte radost z každého jeho úspěchu a pokroku, kterého může dosáhnout i tím, že má po ruce šikovné a naučné hračky. Pokud už z těch „miminkovských“ vyrostlo, je načase doplnit jeho dětský pokojíček o účelovější typ hraček, které ho něčemu přiučí a současně ho v jeho vývinu posunou o kousek dál.hromada dřevěných hraček.jpg

▪Spolehněte se i vy na české hračky

V dnešní době nalezete prakticky na každém rohu nějaké potřeby a předměty pro malé ratolesti. Vybírat byste však měli z jejich řad pečlivě a hledět nepochybně i na kvalitní materiál a bezpečné provedení.
Dřevěné hračky pro děti od 1 roku Chytrá liška vám dají jistotu, že jste vašemu dítěti vybrali dobře právě díky tomu, že jste se rozhodli pro českého výrobce hraček. V našem sortimentu nalezete různé druhy výrobků, které jsou vhodné už pro batolata a bezpečné v každém ohledu.

▪Z každé kategorie vyberte něco

Nabídka se zaměřuje na různé kategorie, ze kterých můžete přehledně vybírat hračky dle vašeho přání. Na internetové stránce najdete sortiment pro kluky, kam patří různá auta, vláčky, ale i příslušné dráhy na nich, ovšem ani malým holčičkám nebude v jejich království nic chybět, pokud zakoupíte kočárek pro panenky nebo šikovný malý domeček.
Prospěšné hračky, jakými jsou motorické, vašemu dítěti pomůžou zdokonalit se v jeho zručnostech a posílit logické myšlení.Na výběr máte různé interaktivní kostky, labyrinty, ale i vkládačky a kostky všeho druhu. Nezapomeňte mít i vy doma škálu těchto výjimečných hraček v dostatečném množství.dřevěné modré auto.jpg

▪Všechny hračky z přírodního materiálu

Není snadné uspokojit požadavky malých dětí, ale o nic snazší není ani potěšit rodiče. Z hlediska materiálu však každý rodič dobře ví, že dřevo vydrží dlouho, voní a je zdravotně nezávadné pro každé dítě. Všechny hračky, které nalezete na internetové stránce jsou ze dřeva a nejen vašim dětem, ale i vám přinese jejich koupě spokojenost, že jste si vybrali na správném místě jenom to nejlepší.