Hypotéka, která vás nestáhne ke dnu

Nízký příjem může být pro získání potřebného úvěru opravdu velkou překážkou. Nicméně když se obrátíte na tu správnou finanční společnost, tak zjistíte, že vždy se dá dohodnout.
V tom spočívá obrovský rozdíl mezi bankami a nebankovními společnostmi. Zatímco v bance vás s nízkou bonitou rovnou vyprovodí ze dveří, tak v nebankovní společnosti vám nabídnou různé možnosti, jak celou věc vyřešit. A mezi nimi nebude samozřejmě chybět ani hypotéka bez příjmu.rubly – papírové i kovové
Co je hypotéka bez příjmu?
Mnozí lidé si myslí, že když požádají o hypotéku bez příjmu, tak automaticky dostanou peníze bez toho, že by museli své příjmy dokládat. To je ovšem velký omyl. Hypotéka bez příjmu je taková hypotéka, která je schopna tolerovat nízkou bonitu – takže i s nízkými příjmy můžete v takovém případě půjčku získat. Ovšem pozor – získat ji můžete, ale nemusíte.
Vše záleží na vaší konkrétní finanční situaci.
Vždyť prověřit si příjmy žadatele o hypotéku a jeho bonitu je dokonce zákonnou povinností všech poskytovatelů půjček.
Takže když poskytovatel úvěrů zjistí, že máte nízkou bonitu, tak záleží jen na něm, jak s takovým zjištěním naloží, a jak vyhodnotí možná rizika. Jisté je, že nikdo nemá zájem o dlužníky, kteří by se dostali do problémů se splácením – tyto problémy postupně stáhnou ke dnu nejen dlužníka, ale způsobí celou řadu potíží i věřiteli – a to je důvod, proč si každý poskytovatel úvěrů dobře rozmyslí, komu peníze půjčí, a komu nikoli.vějíř rublů s mincemi uprostřed
V čem vám vyjde vstříc nebankovní společnost?
Nebankovní společnosti jsou v tomto směru mnohem více vstřícné a přístupné dialogu. A důležité je jistě to, že každou žádost posuzují individuálně, stejně tak jako možnosti každého žadatele. Právě proto vám mohou nabídnout takovou půjčku, která vám splní vaše sny, i když máte nízkou bonitu, a nebude pro vás nepřiměřenou zátěží – právě taková je nebankovní hypotéka bez příjmu.