Laser game vymysleli fanoušci Star Wars

Věděli jste, že laser game, populární společenskou akční hru, vlastně vymysleli fanoušci největšího a nejznámějšího fandomu na světě? Ano, je to tak: právě Star Wars stálo za většinou moderní srandy, kterou dnes trávíme čas, a právě laser game patří mezi nejúspěšnější společenské hry pro děti i dospělé – ostatně, právě dospělí se zde baví nejlépe.

skupina-mensi

Nebaví vás sedět v hospodě nebo chodit do obchodních center?
Pokud nejste zrovna sportovní typ, ale přesto máte rádi společenské akce. U kterých si přece jenom trochu zaběháte, strávíte kvalitní čas se svými kamarády, zasoutěžíte si, vypustíte ze sebe trochu adrenalinu, a ještě navíc se skvěle pobavíte, víme, jak vám poradit. Zkuste navštívit , kde zakusíte to nejlepší, co vám může laser game nabídnout.

Zajímá vás, jak se taková hra vlastně hraje, jaký je cíl a jaká jsou její pravidla?
Je to jednoduché. Laser game se hrají buďto na otevřeném prostranství nebo v arénách. Tyto arény jsou většinou uzpůsobené tak, aby byla co největší zábava v nich hrát. Vy jste vyzbrojeni štítem, který si obléknete na své šaty, a samozřejmě laserovou zbraní. V aréně je tma, všechny hrany jsou ale osvětlené ledkami. V arénách jsou většinou tmavé stěny, které fungují jako labyrint. Za stěnami se můžete na pár okamžiků schovat, ale také je mnohem složitější na někoho střílet.
Pravidla jsou jednoduchá – střílíte, ale nesmíte se nechat trefit.

A průběh hry? Ten už je pak zcela na vás. Můžete se rozdělit na týmy a krást si standarty, nebo můžete hru různě upravovat a vymýšlet. Laser game jsou zábavné hry, které slouží hlavně k tomu, abyste se dobře pobavili, dali prostor své představivosti a soutěživosti a strávili čas aktivně.

DSC_0208

A kde se můžete takovým radovánkám oddávat?

Laser game najdete i u nás, hledejte ve velkých městech. Ta nejznámější je v Praze – zdejší nadšenci se mohou těšit na dvě arény a několik různých her, které pro ně pořadatelé vymysleli. Nehledě na počet lidí a na váš věk, zaručujeme vám, že se budete skvěle bavit, ať už v labyrintu, nebo v ruinách starých Aztéků.