Lidé milují slevy

Jste mezi takovými zákazníky i vy? Snad každý z nás už zažil nebo každý týden zažívá ten pocit, když se podíváte do nějakého letáku a vidíte zboží ve slevě či v nějaké akci. Pak se to rozhodně vyplatí a my neztrácíme čas a jdeme hned nakupovat, abychom to měli jako první a měli tak o tolik peněz levnější zboží. Lidé zkrátka slevy milují. Jistě jste už také někdy takovýto pocit zažili, že jste šli na výhodnou cenu a po konkrétním zboží, které jste pak nakoupili ve velkém.

Každý si chce dopřát nějaký ten bonus navíc, proto i my se snažíme, abyste u nás nakupovali rádi. Z těchto důvodů jsme pro vás připravili věrnostní program, který má inspirovat a motivovat naše zákazníky k jejich dalšímu budoucímu nákupu. Někteří z vás totiž u nás nakupují často a budou v tom jistě pokračovat i nadále, tedy v to doufáme, takže proto bychom vám chtěli zpříjemnit váš nákup a potěšit vás tak slevou, kterou budete mít jako náš věrný zákazník.

Jak se stát věrným zákazníkem?

Statut věrného zákazníka u nás dostanete, když uzavřete pět objednávek. Jakmile u nás uděláte pět objednávek, získáváte statut věrného zákazníka, což automaticky znamená, že v příštím nákupu budete mít odečtenou slevu 10% z hodnoty vaší objednávky.

Ovšem jakmile dosáhnete útraty nad 15 000Kč, tak se stáváte našim platinovým zákazníkem a jsou pro vás výhody ještě vyšší. Budete mít slevu 13% z hodnoty nákupu. To už jistě každého potěší.

Potěšte sebe a svou přítelkyni něčím zcela výjimečným

Jistě vás potěší i fakt, že zboží je zde na výběr v různých druzích a také různého původu: .

Určitě si užijete každý produkt, který u nás zakoupíte. Tak jenom do toho, ať jste žena nebo muž, můžete nakupovat a zkoušet produkty podle libosti. Existují prvky, které vás nakopnou, stejně tak ty, které vás potěší na duši, tedy spíše po fyzické stránce a pak bude následovat ten blažený pocit, který si do sytosti vychutnáte i v hloubi duše.