Masáž „tělo na tělo“

1.Něco o minulosti

V dnešní době máme možnost vyzkoušet nepřeberné množství masáží, ať už celotělových, nebo jen určitých částí těla. Daleko do minulosti sahají ale i masáže erotické, smyslné a intimní, které se k nám dostaly především z orientu. Jednou z nich je japonská masáž „nuru“ (kluzký, mazlavý), která se dříve prováděla v lázních. Lze ji zařadit mezi erotické a antistresové masáže.

pomůcky wellness

2. Tělo

Při této masáži se využívají nejen ruce, ale i celé tělo a tím se zvyšuje tepová činnost a dochází k prokrvení intimních partií. Nejvíce ji vyhledávají muži, ale výjimkou nejsou ani ženy. Gel, který se používá, je speciálně určen pro tento druh masáže, je jemný, teplý a neparfémovaný, obsahuje plody rostliny goji nebo výtažek z mořských řas, je čistě přírodní a snadno rozpustitelný ve vodě. Samotná masáž začíná společným sprchováním s masérkou a poté pokračuje na hladké podložce potažené nepropustným potahem. Kromě rukou masérka využívá celého svého těla, což vyžaduje dokonalé souznění pohybů a díky použitému gelu dochází k tomu, že těla po sobě vzájemně „kloužou“.

modelka bez oblečení

3. Duše

Nuru masáž je také považována za masáž antistresovou, poskytující pohodu, relaxaci a uvolnění psychického napětí, což jsou v dnešní době hlavní příčiny civilizačních chorob.

4. Nuru mezi páry

Ideální pro tento druh masáže je, pokud se ji naučí partnerka, neboť v rámci masáže může svému protějšku poskytnout kromě blaha tělesného i duševní. Kurzy profesionálních masérek tak vyhledávají páry a kromě rad na správnou techniku masáže se jim dostane i rad na uvolnění stresu a napětí.

pro relaxaci

5. Zdravotní rizika

I když se nám může zdát, že nuru masáž nemůže mít žádná zdravotní rizika, je třeba se zamyslet nad tím, že pro samotnou masérku je to nejen velká fyzická zátěž, ale při vzájemném se dotýkání těl a tím i pohlavních orgánů zdravotní rizika vyloučena nejsou, nuru gel je sice příjemný, ale před nemocemi či infekcemi nikoho neochrání. Vzhledem k tomu, že při masáži může dojít až k vyvrcholení, masérky používají kondomy v kombinaci s antikoncepcí.

Pokud chcete vyzkoušet něco nového a nebojíte se experimentovat, je zde pro vás nuru masáž