Ostrov Hamilton s nebem na dosah

Ostrov je také místem, kam si jdou, odpočinou nejrůznější businessmani, aby na chvíli zapomněli na tvrdý boj na obchodních schůzkách a těžce vydobytých kontraktů.

Ostrov samotný se nachází u Australských břehů. Je to místo, které se stalo synonymem bezstarostné relaxace a perfektních služeb. Má dokonce i vlastní letiště, ale atmosféru z cesty si můžete lépe vychutnat, pokud pocestujete na ostrov z Austrálie lodí, nebo hydroplánem.
Ostrov Hamilton
Na ostrově samotném se potom nachází komfortní resort qualia, který se rozprostírá pod eukalyptovým hájem v jeho stínu. Vybírat potom můžete podle svých představ až ze šedesáti ložnic, pavilonů nebo plážových domů.

Ráj na zemi

Ubytování celé je v australském ostrovním tropickém stylu, s korálovým mořem na dosah. Zde můžete relaxovat v luxusním soukromém bazénu, nebo se kochat výhledem na oceán skrze prosklené stěny. Samozřejmostí je terasa a soukromá pláž, která směřuje přímo do Korálového moře.

Nejvíce oblíbeným, luxusním, sofistikovaně vybaveným je zde Beach House, ve kterém může společně trávit dovolenou až devět hostů. Skutečnou lahůdkou, kterou zde uvidíte, je dvanáctimetrový zapuštěný bazén, který se obtáčí okolo obývacího pokoje a kuchyně. Na vynikající oběd můžete zavítat do jedné z místních restaurací. Majitelé využívají pouze lokální suroviny.
korálový útes

Korálové útesy jako na dlani

Dáváte-li přednost aktivní dovolené, ani ostrov Hamilton nevynechává tyto služby stranou. Navštívit můžete zdejší perfektně vybavené fitness centrum, nebo aktivně prozkoumávat místní pověstné korálové útesy. Úchvatný podmořský život zde lze obdivovat i v případě, že se nevěnujete klasickému potápění, ale pouze šnorchlováni.

Za dobrodružstvím se dá vyrazit na zapůjčeném motorovém člunu, nebo jednom z pětimetrových katamaránů vyhrazených pouze pro hosty resortu.