Pětka nejvhodnějších vozů pro ženu

Je velmi těžké se zorientovat v nepřeberné nabídce různých typů aut. Nejprve je třeba si zvolit parametry, na základě kterých se budete rozhodovat. Rozhoduje cena? Máte děti? Je pro Vás důležitá spotřeba vozu?
 hosteska u auta
Níže je uvedeno 5 typů vozů, z kterých si můžete vybrat.
 
1. Peugeot 308
Elegantní vůz, který pořídíte za příznivou cenu. Při běžném ježdění na kratší vzdálenosti se pyšní nízkou spotřebou. Nevýhodou je poměrně vysoká poruchovost, kterou může vynahradit nízká cena při pořizování náhradních dílů. Mezi ženami je oblíbený zejména díky svému vzhledu a příznivé spotřebě. Jelikož se jedná o auto s malým úložným prostorem, není vhodné pro početnou rodinu.
 
2. VW Golf
Velmi oblíbené, kvalitní auto německé automobilky s vynikajícím motorem. Má výborné jízdní vlastnosti a je velmi snadno ovladatelné. Mezi jeho největší přednost, která je často zdůrazňována, je řazena bezpečnost. I díky ní je oblíbeno mezi ženami. Opět se však nejedná o prostorné auto, takže pro větší rodiny se příliš nehodí.
 vystavený volkswagen
3. Škoda Octavia
Hojně rozšířený a oblíbený automobil. Jeho pořizovací cena je víc než jen příznivá a stejně tak jsou na tom i náhradní díly, které jsou levné a snadno sehnatelné. Právě Škoda Octavia je nakupována hojně jako rodinné auto, protože se pyšní velkým úložným prostorem, který je na nákupy pro početnou rodinu a dovolené více, než potřeba.
 
4. VW Tiguan
Robustní a velmi luxusní auto. Mezi jeho klady je řazeno jeho kvalitní provedení a bezpečnost, kterou zajišťuje. Je to vůz prostorný, takže pro rodiny vhodný, nicméně kombík to není. Velkou nevýhodou je jeho vysoká pořizovací cena a poměrně vysoká spotřeba.
 
5. Alfa Romeo 147
Poslední tip na vůz pro ženy se zaměřuje na ženy vášnivé a sportovně založené. A jaké jiné auto, než rychlé sportovní a s elegantním designem? Pořizovací cena je velmi nízká. Velkou nevýhodou těchto automobilů je však jejich značně vysoká poruchovost a poměrně nákladné opravy.