Svatební koordinátor

Jistě i pro muže je to velký den, ale co si budeme povídat, ženy ho prožívají více a citlivěji, a také většinou přípravy na svatební den je na nich. Často si ale některé nevědí rady úplně se vším.

Od toho jsou tady pro nás tzv. svatební koordinátoři, kteří se postarají úplně o vše, od návrhu šatů, přes obřad, focení, hostinu, zkrátka Vám zorganizují svatbu od A do Z, samozřejmě vše budou konzultovat nejdříve s Vámi, určitě to není tak, že sami udělají něco, co se Vám potom nebude líbit.

Zvažte rozhodnutí pro služby svatebního koordinátora po finanční stránce, celková příprava svatby Vás bude stát 10-15 procent celkového rozpočtu. Pokud si takovou cenu nemůžete dovolit, mohla by Vám postačit jen krátká konzultace se svatebním koordinátorem a 2-3hodinová práce koordinátora přímo na místě konání svatby. Ten během této doby stihne zajistit hladký průběh obřadu, vítání hostů, zkontroluje výzdobu.

Můžete jeho služeb takto využít nejen při obřadu, ale např. hlavně při velkých svatbách Vám pomůže od stresu, tím, že za Vás vyřeší zasedací pořádek, bude spolupracovat s manažerem nebo majitelem restaurace, může kontrolovat účet v restauraci dle předem stanoveného limitu, takto Vám může být k dispozici až do úplného konce svatební oslavy.

A nakonec se nabízí varianta, kdy za Vás svatební koordinátor bude zařizovat úplně vše:
–        v první řadě jsou nezbytné konzultace před svatbou, kolik jich bude, záleží na domluvě, při těch proberete Vaše představy, kolik jste ochotni do svatby investovat, aby se podle toho mohl koordinátor řídit, a on Vám podle toho bude navrhovat možnosti
–        při svatebním obřadu a následné hostině za Vás bude řešit jakýkoli problém, např. když nečekaně začne pršet, s čímž nebylo počítáno, nedorazí sjednaná kadeřnice, vždy v takovém případě má „v záloze“ další ověřené dodavatele, kadeřníky, vizážisty apod., a problém vyřeší za Vás
–        také, a to už při konzultacích by Vám měl správný svatební koordinátor poradit, i když jistě chcete svatbu nádhernou, v jakých případech můžete ušetřit, kde naopak se zase vyplatí připlatit apod.

S celkovou službou svatebního koordinátora Vás čeká maximálně pár konzultací a Vše, tedy ještě kromě zkoušky svatebních šatů, bude vyřešeno za Vás, a nebudete tak ve svůj SVATEBNÍ DEN zbytečně ve stresu.